About us

H


akkımızda

     UNİPA GIDA, 1993 yılında Oktay GÖKTEPE tarafından Adana'da kuruldu. Adana, Mersin, Osmaniye ve Hatay il ve ilçelerindeki pastahane, unlu mamuller, ekmekçilik, tatlı ve dondurmacılık sektörünün gıda ve ekipman ihtiyaçlarını karşılayan en büyük tedarikçi şirketidir. 2.500' ün üzerindeki ürün çeşidiyle sektörün güvenilir, kaliteli ürünlerini temin eden, ismine duyulan güveni daha da büyüterek gelişen bir şirkettir.

Gıda ürünlerinde ; Marsa(Marsa,Piyale), Elit Çikolota şirketlerinin disbirütörlüğünü yapmakla birlikte Sunar Mısır, Güney Un, Ova Un, Büyükhekimoğlu Un vb. sektörün önde gelen firmalarının bayiliğini yapmaktadır.

Ekipman ürünlerinde ; Uğur Soğutucu, Elektrolüx, Zanussi, Ekber, Dizdar, Ersöz-Gonca, Empero, Omis Makine vb. sektörün önde gelen firmalarının bayiliğini yapmaktadır.


Grup şirketlerimizden Abel Gıda A.Ş. Catering sektöründe, Unisel Kutu Grafik Ambalaj Ltd.Şti. kutu tasarım ve imalat sektöründe faaliyet göstermektedir.

UNİPA GIDA

UNİPA GIDA, 1993 yılında Oktay GÖKTEPE tarafından Adana'da kuruldu. Adana, Mersin, Osmaniye ve Hatay il ve ilçelerindeki pastahane, unlu mamuller, ekmekçilik, tatlı ve dondurmacılık sektörünün gıda ve ekipman ihtiyaçlarını karşılayan en büyük tedarikçi şirketidir.

DEMO MUTFAK

Iletisim

  Email: unipa(@)unipagida.com.tr

  (0322) 459 66 73-74-75

   (0322) 458 29 95 PBX

  Mustafa Kemal Paşa Blv.,Ziyapaşa No:143/A Seyhan/Adana

© All Right Reserved.
Grup Şirketlerimiz